Pielgrzymka Francja - EMIRtravel

Przejdź do treści
  

PIELGRZYMKA

Francja – Lourdes

06-10.06.2024


  
Dzień 1.
Zbiórka na lotnisku w Krakowie, wylot o godzinie 12:35, międzylądowanie we Frankurcie, lądowanie w Tolouse o godzinie 18:00. Transfer do hotelu w Lourdes, zakwaterowanie, obiadokolacja lub zimna płyta w pokojach, nocleg.  

Dzień 2.
Śniadanie. Msza Święta. Spacer po Lourdes śladami św. Bernardetty Soubirous. Zwiedzanie m.in. domów, w których mieszkała przed i po objawieniach, kościoła parafialnego, w którym przyjęła chrzest, wizyta w Misji Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Następnie uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Procesji Eucharystycznej.  Następnie nawiedzenie Podziemnej Bazyliki Piusa X. Obiadokolacja. O godz. 21:00 Różaniec i procesja Maryjna. Nocleg.  

Dzień 3.
Śniadanie. Przejazd do Betharram, Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej z Betharram, zwiedzanie jaskiń, które są uważane za najpiękniejsze w Europie, wyjazd kolejką wagonikową na szczyt Pic du Jer oraz podziwianie panoramy. Powrót do Lourdes. Nawiedzenie Kościoła Św. Bernadetty. Obiadokolacja. O godzinie 21:00 uczestnictwo w procesji ze świecami oraz modlitwie różańcowej. Nocleg.

Dzień 4.
Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium w Lourdes: Grota Objawień i Źródło wody, Krypta, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Bazylika Różańcowa, Msza Święta. Wizyta w Muzem Lourdes - Muzeum prezentujące historię Lourdes oraz przedmioty związane z objawieniami. Obiadokolacja. 21:00 Różaniec i procesja Maryjna. Nocleg.

Dzień 5.
Śniadanie, Msza Święta, wykwaterowanie. Pożegnanie się z Lourdes.. Transfer na lotnisko. Wylot do kraju o godzinie 18:40 z międzylądowaniem we Frankfurcie. Planowany przylot do Krakowa o godzinie 23:45. Zakończenie pielgrzymki.
Wróć do spisu treści