Pielgrzymka Włochy - EMIRtravel

Przejdź do treści

PIELGRZYMKA

Włochy

02-09.07.2024

  
1 Dzień.
Wyjazd ze ŚWIBIA – przejazd przez Czechy do  Austrii. MARIAZELL – miejsce pielgrzymek narodu Austrii, Czech, Słowacji, Polski i Węgier. Nawiedzenie Sanktuarium  Narodzenia NMP. Obiadokolacja, nocleg.  

2 Dzień.
Śniadanie. Przejazd do PADWY; Bazylika św. Justyny z  relikwiami św. Łukasza Ewangelisty, Męczennicy Justyny i św. Macieja Apostoła. Modlitwa w Bazylice św. Antoniego. Przejazd na obiadokolację i nocleg.  

3 Dzień.
Śniadanie. Przejazd do ASYŻU ; nawiedzenie Bazyliki Sw. Franciszka (kościół dolny z kryptą z  ciałem św. Biedaczyny, górny), Bazylika św. Klary i krypta gdzie jest pochowana Siostra Duchowa św. Franciszka. Miasto i miejsca  domu rodzinnego  Franciszka. Kościół Matki Bożej Większej- bł. Carlo Acutis. Porcjunkula i cela śmierci św. Franciszka w Bazylice Matki Bożej Anielskiej. Przejazd na obiadokolacje i nocleg w okolice CASCI.

4 Dzień.
Śniadanie. Nawiedzenie miejsc związanych z życiem i świętością św. Rity.(Bazylika, Monastyr,Roccaporena).Obiadokolacja, nocleg.

5 Dzień.
Śniadanie. Przejazd do PIZY; Katedra, Baptysterium, Krzywa Wieża ( z zewnątrz ) , Cmentarz. Przejazd do LUKKI – jednego z najpiękniejszych miast włoskich: Katedra św. Marcina, Koscioł sw. Michała, Wieża Guinigi, plac Amfiteatru. Obiadokolacja, nocleg.

6 Dzień.
Śniadanie. FLORENCJA: m.in.: Katedra Santa Maria dell Fiore, Baptysterium, Dzwonnica, Plac della Signoria, Galeria Uffici (z zewnątrz),  Stary Most  (tzw. „most Zlotników„), Stary Targ. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Rovigo/ Conselve.  

7 Dzień.
Śniadanie. Przejazd do WERONY; zwiedzanie miasta: Plac Bra, Arena, Plac delle Erbe, Zamek Scalighierich, Grobowce, Katedra, Kościół św. Anastazji. Przejazd na gorę BERICO (Vicenza). Sanktuarium Matki Bożej. Przejazd na obiadokolację i nocleg.  

8 Dzień.
Wtorek. Śniadanie. Powrót do kraju.

Wróć do spisu treści