Warszawa - EMIRtravel

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta wyjazdów
PIELGRZYMKA DO WARSZAWY
08-10.05.2023

Dzień 1
Wyjazd z miejsca zbiórki we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Warszawy. Zwiedzanie Cmentarza Powązkowskiego. Następnie nawiedzimy Kościół św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, oraz zwiedzimy Muzeum ks. Jerzego Popiełuszki. Kolejnym punktem programu będzie alternatywne zwiedzanie Warszawy – ul. Poznańska, PKIN, ul. Próżna. Po południu, w miarę możliwości, czas wolny. Przejazd na obiadokolacje i nocleg w Warszawie.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do  Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Msza Święta. Wizyta na Stadionie Narodowym. Po południu zwiedzanie centrum miasta. Zobaczymy m. in. Katedrę św. Jana w której znajduje się grób Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, następnie spacer po Starym Mieście (m. in. Plac Krasińskich, Plac Piłsudskiego), Plac Zamkowy, Zamek Królewski (z zewnątrz), kolumna Zygmunta, Krakowskie Przedmieście (Pałac Namiestnikowski, Pomnik Adama Mickiewicza, Kościół św. Anny). Czas wolny. Przejazd na obiadokolacja i nocleg w Warszawie.

Dzień 3
Śniadanie. Msza Święta w Kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie. Następnie zapoznamy się z historią Belwederu i zwiedzimy Park Łazienkowski.  Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego